SIK SORULAN SORULAR

Platformla ilgili aşağıdaki açıklamaları okumanızı önemle tavsiye ederiz. Ayrıca aşağıdaki linkten youtube kanalımızdaki videolara da mutlaka göz atmayı unutmayın.

Youtube Kanalımız

Genel

Isıtma, soğutma, iklimlendirme, soğutma, güneş enerjisi, tesisat, havalandırma, yalıtım ve pvc olmak üzere 8 farklı kategoride hizmet alan ve hizmet verenleri bir araya getiren bir platformuz.
Isitmasogutma.com üzerinden hizmet veya ürün fiyat teklifi talebinde bulunduğun zaman ilgili firmalara ulaştırılıyor ve editörlerimizin süzgecinden geçerek seni en iyi teklif verenlerle buluşturmaya çalışıyoruz. Bütçene en uygun teklifi alarak hem montaj hizmetini hem de ürününü satın alabilirsin. Ek olarak aldığın ürünler hakkında şikayetlerini yazabilir ve bunların giderilmesi için ilk adımını atabilirsin.
Isıtmasogutma.com direkt hizmet veren bir site değildir. Seni sadece hizmet veren ve ürün satan firmalarla bir araya getirir. Bu sayede tek seferde elinde birden fazla seçenek olur. 8 kategorimizin herhangi birinden hizmet talep edebilirsin. Şikayet yazma mekanizması sayesinde herhangi bir sorununu çözme konusunda ilk adımını atmış olursun. Uzmana sor kısmı üzerinden uzmanlara sorular sorabilirsin.
Isıtmasogutma.com’a üye olmak oldukça basittir. Doğrulamanı yaptıktan sonra herhangi başka bir işlem ile karşılaşmayacaksın. Bu teklif veren firmaları ve siz değerli müşterileri korumak için geliştidiğimiz bir mekanizmadır. Merak etme firmalar da senin gibi doğrulama yapmak zorunda.
Çağrı merkezimize haftanın 5 günü sabah 9:00, akşam 18:00 ulaşabilirsin ve destek@isitmasogutma.com mail atabilirsin. Bizimle whatsapp ile iletişime geçmek istersen numaramız: 0542 601 2969
Firma rehberine kayıt yaptırmış firmalara direkt olarak ulaşabilirsin. Ama alternatif seçenekleri değerlendirmek her zaman senin yararına olacaktır.
Teklif formunu doldurduktan sonra en fazla 1 saat içerisinde teklifin editörlerimiz tarafından yayına alınmış olacak ve firmalara ulaştıralacak.
Biz hizmet alan ve hizmet verenleri bir araya getirmek üzerine kurulmuş bir platformuz. Hizmetini aldıktan sonra eğer ki bir sorun yaşarsan firma hakkında şikayetini yazabilirsin.
Firma rehberine kayıt olmuş firmalar editörlerimizin süzgecinden ve doğrulamasından geçerek listeye eklenir. Bu yüzden hiç çekinmeden firma rehberini kullanabilirsin.
Hayır. Ödeme ve maddi işlemlerin tamamı anlaşmış olduğun firma ile gerçekleşecek. Biz sadece hizmet almak isteyen kişileri doğru firmalarla buluşturmaya çalışan bir websitesiyiz.

Giriş, şifre ve bilgilendirme

Şifreni unutmuşsan veya bilmiyorsan şifre yenileme e-postasını kullanabilirsin. Şifre yenileme e-postası için isitmasogutma.com’a üye olurken giriş yaptığın e-posta adresini Giriş sayfasında yazman ve ""şifremi bilmiyorum"" yazısına tıklaman yeterli.
Bu hem seni hem de firmaları korumak için oluşturduğumuz bir sistem. Ek olarak bu sayede şifreni yenileyebilir. Önceki tekliflerini görüntüleyebilir, şikayetini yazabilir ve firmaların sana ulaşmasını sağlayabilirsin.
Kesinlikle hayır. Isitmasogutma.com’da teklif almak ücretsizdir. Ve diğer Hizmetleri de hiç ücret ödemeden kullanabilirsin.
Ödemeyi sadece hizmet aldığın firmaya yapacaksın. Diğer tüm anlaşmalar hizmet alan ve hizmet veren arasında gerçekleşmektedir. Bu yüzden ödeme yapmadan mutlaka firma ile mutabık kalınız.
Platformumuzda firma hakkında yapılan yorumlar o firmadan hizmet alan kişiler tarafıdan yazılmaktadır. Hizmet almayan kişiler firma hakkında yorum yazamazlar.
Firmadan aldığın hizmet tamamladığın zaman değerlendirme seçeneğine erişmiş olacaksın. Firma sayfasında yorum yapabilirsin!
Bu konuda karar tamamen sana ait. İstediğin ve sana en yakın olduğun firmayı seçebilirsin.
Talebin editörlerimiz tarafından inceleniyor olabilir. Talebin kabul görmemiş de olabilir. Bunun sebebi eksik veya hatalı form doldurmandan kaynaklı olabilir. Konuyla alakalı çağrı merkezimiz sana dönüş yapacaktır. Eğer anında bilgi almak istersen çağrı merkezimize ulaşabilirsin.